What our members say

Real feedback from people who train privately at MyGym.

  • Фитнеса е много добре направен. Има всичко необходимо за една тренировка
    Nikolay AtanasovNikolay Atanasov
  • Много яко свежо ново място за тренировки с моите приятели много ни допадна идеята .Говорихме със собственика вижда се че е направено със желание , човека ни обясни всичко препоръчвам този тип зали като трениращ вече над 10 години . Много ми хареса комплимента че е оставил безплатни води като правят в Гърция
    DJVERSACE VENUMDJVERSACE VENUM
  • Идеално място за хора, които не обичат препълнените зали. Има всичко необходимо за една качествена тренировка. Много приятно и чисто пространство, а това че работи 24/7 е огромен плюс, така че със сигурност препоръчвам!
    Rositsa RabadzhiyskaRositsa Rabadzhiyska
  • Фитнесът е добре оборудван. Има всичко необходимо за една оптимална тренировка. Изключително удобно е, че си сам и залата е на разположение 24/7. Достъпът е лесен, а собственикът е много отзивчив, ако човек има колебания относно концепцията на фитнеса или има затруднения как да си запази час.
    Vanya BuchevaVanya Bucheva
  • Има всичко необходимо за пълноценна тренировка. Много подходящ и удобен за заети хора, които ценят времето си и искат предвидим график, без да рискуват тренировката им да бъде саботирана от неориентирани хора в препълнена зала.
    Diyan TonchevDiyan Tonchev
  • Много чист и добре оборудван фитнес, 24/7 достъпът прави тренировките много по-удобни и е перфектен за хора, които обичат спокойствието и личното пространство.
    Преслава Николова
  • Много умно направен фитнес, удобен за тренировка 24/7, оборудван с всичко необходимо, ако си момиче можеш да тренираш спокойно без някой да те гледа или да ти пречи🔥🫶🔝
    Виктория ВенчеваВиктория Венчева
  • Малък, но много добре оборудван фитнес, в който има всичко необходимо за пълноценна тренировка. Работи 24/7 и достъпът е самостоятелен за всеки с направена резервация, което го прави изключително удобен. Посетих го веднъж и останах толкова доволна, че веднага си взех абонамент. Идеята е страхотна – пространството е само за теб, спокойно и без излишна навалица. Всичко е много добре организирано и поддържано. Най-големите плюсове са личното пространство, наличието на всички необходими уреди, денонощният достъп и удобната система за резервации.
    Мария АргироваМария Аргирова
  • Добре оборудван фитнес, в който не чакаш за уреди и няма навалица. Наемаш цялата зала само за теб или за тренировка с приятели, което е супер удобно. Работи 24/7, а резервацията през приложението е много удобна и става за секунди. Александър, човек който отговаря, е много любезен и реагира бързо при нужда. Препоръчвам горещо на всеки, който цени личното си пространство и време!
    Elisaveta ToshevaElisaveta Tosheva
  • Най-накрая фитнес, в който не чакаш за уреди и няма навалица. Наемаш цялата зала само за теб или за тренировка с приятели, което е супер удобно. Работи 24/7, а резервацията през приложението е много удобна и става за секунди. Препоръчвам горещо на всеки, който цени личното си пространство и време!
    Teodor IvanovTeodor Ivanov
  • Има всичко необходимо, чисто е и дори има боксов чувал!
    Александър СкалдАлександър Скалд
  • Много як фитнес! Има всичко необходимо за пълноценна тренировка, а концепцията е наистина страхотна. Радвам се, че такова място се появи в нашия квартал, вече ще имам по-малко оправдания да пропускам спорта;)
    Ser PSer P
  • Идеята да тренирам късно вечер ми допадна. Фитнесът има всичко нужно за силова тренировка както и няколко кардио уреда. Има телевизори, които с bluetooth се свързват с тонколона.
    Kristian DoychevKristian Doychev
  • Чудесна идея! Тренировка без навалицата на големите фитнеси. Всички необходими уреди и аксесоари, чисто и лично твое пространство за един час!
    Tsvetelina IlievaTsvetelina Ilieva
  • Супер е !Чистичко и приветливо.
    Stefka NikolovaStefka Nikolova
  • Страхотна идея и перфектна реализация. Фитнесът е на удобна локация, чист е, има всички нужни уреди и е идеален за хора, които обичат да тренират на спокойствие.
    Велизар МихайловВелизар Михайлов
  • Атмосферата е много приятна и уютна, има всички необходими фитнес уреди за тренировка. Чисто и спретнато. Можеш да се отпуснеш и да се насладиш на тренировката!
    Любомир БенинЛюбомир Бенин
  • Мястото е добре оборудвано, чисто и просторно. Има стълби, което е много хубаво за женската аудитория. Препоръчвам със сигурност!
    Ивелина МинчеваИвелина Минчева